Hochu rayu

Hochu rayu
Дизайн-студия
E-mail:
hochurayu@gmail.com
Контактное лицо:
Vitalii Kyryliv
Адрес:
Львів
Телефон:
(097) 712-89-47
№ лицензии:
dorofeeva_angel@mail.ru
www.hochurayu.com

Дизайн бюро “Hochu rayu” засновано у 2007му році двома братами Юрієм та Віталієм Кирилів. З 2011 року до нас приєдналась Данута Кріль, яка стала партнером нашого бюро.

Мета виражена в слогані бюро: “Шлях мрій – це створення свого раю на землі”. У 2011 році бюро вийшло на всеукраїнський ринок дизайнерських послуг. В цьому ж році стали переможцями Всеукраїнського конкурсу “Інтер’єр року 2011” в номінації проект офісу. У складі журі були кращі дизайнери та архітектори України, Прибалтики, Німеччини. На даний момент працюємо з компаніями на теренах всієї України.

Наш клієнт – це цілеспрямований власник компанії, який хоче змінити обличчя власного бізнесу, оновити його, вибираючи кращу якість візуальної подачі.

Ціль бюро – створення якісних «мікросвітів» - цілісних проектів, де емоція та функція взаємодоповнюють і створюють єдиний образ, де кожна деталь має своє значення та продумане місце в просторі.

те що ми робимо - ДИЗАЙН ПРОЕКТ:

КОМУНІКАЦІЙНИЙ ДИЗАЙН Створення або доповнення цілісного образу компанії засобами графічного дизайну. Застосовування рекламних, інсталяційних елементів з допомогою професійної роботи фото-відео-операторів. “Покажете- вас побачать, Запросите – прийдуть”.

ПРОСТОРОВИЙ ДИЗАЙН

ВІЗУАЛЬНА КОНЦЕПЦІЯ ФАСАДУ Створення візуальної форми фасаду, яка розкриватиме ідею бізнесу та сприятиме позитивному цілісному образу бізнесу. Підбір матеріалів, авторський нагляд. “Результат, який помітно”

ВІЗУАЛЬНА КОНЦЕПЦІЯ БЛАГОУСТРОЮ Створення комфортної та естетичної навколишньої території, враховуючи відповідні елементи для кожного проекту індивідуально: доріжки, лавки, велопаркінги, смітники, ліхтарі, рослинність... “Статус вашого простору”

ІНТЕР’ЄР З НАПОВНЕННЯМ Створення єдиного оптимального рішення, вираженого концептуальним проектом внутрішнього простору з індивідуальною розробкою меблів та обладнання. Надалі ідея адаптується в робочі креслення за індивідуальними ескізами, підбираються оптимальні матеріали та технології. Таким чином ми витримуємо принцип – “функція поєднана з естетикою”.

також працюємо над розвитком напрямку – ПРЕДМЕТНИЙ ДИЗАЙН Брали участь, були фіналістами та призерами різних українських та міжнародних конкурсів. Приймали участь у виставках в Києві, Москві, Лодзь, Познані, Вроцлаві

Проекты 2